فراخوان: پوستر برای جهانی سالم

اختصاصی رسم: فراخوان نمایشگاه بین‌المللی پوستر برای جهانی سالم تر از سوی دانشگاه پوابلا مکزیک منتشر شد:
(مترجم: صالح زنگانه)

بخش هماهنگی طراحی گرافیک و بخش اصلی انستیتوی مطالعات پیشرفته معماری و طراحی A C. Puebla, Pue مکزیک، با خوشایندی تمام از همگان برای شرکت در نخستین نمایشگاه بین المللی پوستر برای جهانی سالم‌تر دعوت می‌نماید.


مردمی سالم در جهانی سالم

در این زمان ماموریت ما به عنوان ژورنالیست‌ها، آموزش والدین و علاقه‌مندی آنان به رفاه و آسایش کودکان و در کل به مردم درباره سلامتی و جلوگیری از مشکلات توسعه یافته بر اثر مواد سمی و همچنین آموزش رسانه‌ها، سیاست‌گذاران و توده مردم به این واقعیت است که سلامتی کلید تعیین‌کننده بهداشت همگانی است.

مردم نقاط مختلف جهان در حقیقت از طریق ترویج سلامتی، محافظت از سلامتی و سیاست سلامتی، به عنصری که نجات‌بخش زندگی است، دست خواهند یافت و به این خاطر، این نمایشگاه به دنبال دیدگاه‌های دانشجویان و طراحان حرفه‌ای در این مورد و کشف دلایل خسارات وارده به طبیعت و انسان و دیگر نارسایی‌های هورمونی در زنجیره غذایی و محیط زیست است.
آثار ارائه شده باید حاوی پیشنهادهای مثبتی برای تدارک جهانی سالم برای نسل‌های آینده باشد.

آثار ارائه شده باید در اندازه 70x 100، تکنیک آزاد، جهت عمودی، dpi 300، RGB و فرمت jpg از طریق آدرس ایمیل زیر ارسال گردند:

cartelmundosaludable@gmail.com

 

آخرین مهلت ارسال آثار: 21 دسامبر 2009 (30 آذر 88)


یادآور می‌شود این رویداد یک رقابت نیست و تنها هدف این نمایشگاه ترغیب مردم برای تفکر در سلامتی، که جز جدایی‌ناپذیر زندگی امروز است، از طریق اجتماعی از هنرمندان طراح گرافیک می‌باشد.
کمیته سازمان‌دهنده، آثاری را که به بهترین شکل ممکن بیانگر موضوع مربوطه باشد، انتخاب خواهند کرد.
تمام شرکت‌کنندگانی که آثار آنان برای نمایشگاه انتخاب شود، گواهی شرکتی با امضای بخش اصلی انستیتوی مطالعات پیشرفته A C ثبت شده در دانشگاه خودمختار پوابلا، دریافت خواهند کرد.
نمایشگاه در تاریخ 25 ژانویه 2010 در انستیتوی نام برده برگزار خواهد شد.

تمام پوسترهای منتخب به وسیله انستیتوی نام برده در رسانه‌های ارتباطی مختلف با حفظ امتیاز مؤلف، چاپ و منتشر خواهند شد.

خبر پوسترپیج: posterpage.ch/compet/09heal.htm

 

موفق باشید.

یا حق


/ 1 نظر / 15 بازدید
مریم

سلام آپ جدید گذاشتم خوشحال می شم یه سری به وبم بزنید