نامه اخطار آقای رنه ونر به من

آقای رنه ونر مدیر سایت پوسترپیج طی نامه ای از اینجانب درخواست کرد که تمامی اخبار و اطلاعات منتشر شده در این وبلاگ که مرتبط با سایت اوست به علت کپی رایت شخصی حذف کنم. اینجانب نیز از آنجایی که همیشه به قوانین و مقررات احترام گذاشته و معتقد به رعایت حق کپی رایت هستم و در عین حال همیشه منبع خبرهای درج شده را در پایان پست ها ذکر می کنم، به فرمایش ایشان احترام گذاشته و تمامی اطلاعات مربوط به سایت ایشان را از این وبلاگ پاک کردم. هر چند این کار صدمه ی زیادی به آرشیو این وبلاگ وارد کرد اما این کار را انجام دادم، زیرا هدف من هدف والاتریست. تنها هدف من از ترجمه ی اخبار سایت پوسترپیج و دیگر سایت های هنری، اطلاع رسانی برای عموم هنرمندان و طراحان گرافیک کشورم بوده و هست. زیرا ضعف زیادی را در زمینه ی اطلاع رسانی اخبار روز دنیای هنر بویژه طراحی گرافیک در کشور احساس می کنم. لازم به ذکر است که از این به بعد خبری از سایت پوسترپیج به طور مستقیم در این وبلاگ منتشر نخواهد شد. اما من همچنان خود را موظف و مکلف به خدمت به دوستان و همقطارانم در این رشته در زمینه ی اطلاع رسانی می دانم و به کار ترجمه خود از منابع دیگر ادامه خواهم داد.

شاد و پیروز باشید،

صالح زنگانه

٢٠/۴/١٣٨٩

2010 ,july 10

متن نامه ی آقای ونر:

Dear Saleh Zanganeh
 
While I appreciate your kind words about Posterpage, and your efforts to translate it to iranian, please consider the following:
 
- You are violating the copyrights of Posterpage by publishing unauthorized and unlicensed copies of Posterpage
- You are also violating the copyrights of the photographers and graphic designers you publish. They have given permissions to me to show their work, but not to you. If my contributors can no longer trust me, I can not continue to publish Posterpage.
 
For these reasons, I ask you to delete all material copied from Posterpage at once, and to stop publishing copies in the furture.
 
With best regards
Rene Wanner
Saturday, July 10, 2010 11:33 PM
/ 3 نظر / 12 بازدید
آبان

سلام.واقعاً دست مریزاد.....!!!امیدوارم مثل همیشه وبلاگتون پرمحتوا باشه ومعنای هنر رو داشته باشه! موفق باشید.

Mostafa-art

خیلی حال کردی ونر برات نامه فرستاده......[نیشخند]