روز جهانی گرافیک

27 آپریل: روز جهانی گرافیک

 

27 آپریل، جشنواره سالیانه ایکوگرادا، از سال 1995 به عنوان روز جهانی گرافیک انتخاب شد. این روز فرصت مناسبی برای شناخت طراحی ارتباطات و نقش آن در جهان است.

طراحی، جهان ما را به طرق مختلفی شکل داده و بر روی ادراکات، نظریات، فعالیت ها و تصمیمات ما تاثیر گذاشته است. طراحی تایین کننده ی نحوه ی برخورد با اطلاعاتی است که خواه از طریق رنگ، فرم یا تایپ دریافت می کنیم. شامل کوچکترین علامت های خیابانی، وب سایت هایی که جسته و گریخته می بینیم، محصولاتی که خریداری می کنیم، یا کتاب هایی را که می خوانیم.

 

موفق و پیروز باشید.

یا حق

/ 6 نظر / 10 بازدید
تیم تبلیغات سایت ساز

می توانید بجای وبلاگ سایت داشته باشید. سایت ساز CMSاست که این امکان را به شما میدهد که در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ، فقط با 15000 تومان یک سایت حرفه ای، پویا و Dynamic فراتر از این چیزی که با آن کار می کنید به نام خود داشته باشید.

برای تو می سرایم...

سلام آقای زنگانه همیشه گرفتار. من که از گرافیک زیاد سر در نمیارم ولی من یه داستان جالب گذاشتم تو وبلاگم که خواندنش خالی از لطف نیست..ومنتظرم[گل]

سعیده

خوب پس ما هم یه روز مشخص برای خودمون داریم!!![لبخند]

حامد عدالتی

تو آسمونا دنبالت می گشتم عزیز دلم برات تنگ شده . به امید دیدار

شکروی

Hello It was used You wish for the ending of Elevated God Be مرحبا انه كان يستخدم كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة أن تكون سلام بسیار مورد استفاده قرار گرفت برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم موفق باشید شکروی سرفراز باد ایران http://salamshokravi.persianblog.ir