نمایشگاه بین المللی طراحی پوستر 2010 Green+You

اختصاصی رسم : نمایشگاه بین المللی Green+You 2010 در شهر سئول کره ی جنوبی در حال برگزاریست.

 

در این نمایشگاه 145 پوستر از طراحان کشورهای مختلف به نمایش درآمده که در این میان آثار پنج طراح ایرانی هم به این رقابت راه یافته است: اونیش امین اللهی، سیامک پورجبار، صالح زنگانه، جمال یزدیان و داریوش وارث.
این نمایشگاه تا شانزدهم اکتبر در گالری دوسانگ اینتپیپر این شهر برپا خواهد بود.
در بخشی از بیانیه این نمایشگاه آمده است:" این نمایشگاه دستورالعملی است برای همزیستی انسان و طبیعت بر پایه زندگی در محیط زیستی صمیمانه و در عین حال دست و پنجه نرم کردن با پیآمدهای اجتماعی، سیاسی، مشکلات اقتصادی به علاوه مسائل غیر مادی و معنوی".

تعدادی از این پوسترها:

Shweta _govil
Shweta _govil
Onish Aminelahi
Onish Aminelahi

Ad Paredes Barrera
Ad Paredes Barrera
Siamak-Pourjabbar
Siamak-Pourjabbar
Dong Xueni, Xiang shujie, Yang Yong, Yuan Yanyan

Dong Xueni, Xiang shujie, Yang Yong, Yuan Yanyan

Sun GuiLin

Sun GuiLin

Saleh Zanganeh

Saleh Zanganeh


Link To The Source: Here

سایر آثار راهیافته به این نمایشگاه و سایت این نمایشگاه: اینجا

 

موفق باشید.

یا حق


/ 3 نظر / 11 بازدید
مجید

خیلی حال کردم با پوسترها. خیلی قشنگ بودن. من عاشق طراحی گرافیکم ولی هیچ سررشته ای توش ندارم. فقط باشون حال می کنم. دمت گرم چیزای قشنگی بودن. از خودتم چیزایی بذار ببینیم. اگه حال کردی یه سریم به وبلاگ من بزن. تازه راه انداختم ولی بدک نیست.

علی شافعی

سلام دوست گرامی . علی شافعی هستم . کاریکاتوریستم و در جشنواره های داخلی و خارجی شرکت میکنم . وبلاگم را تازه درست کرده ام و قصد به روز کردن آنرا دارم. تقاضای لینک کردن وبلاگم را در وبلاگتان را داشتم در صورت علاقه برایم کامنت بگذارید تا شما را نیز در لینک خود بگذارم.. با سپاس www.talkhandestan.blogfa.com

احمد خطیری

درو د صالح جان . دست مریزاد . مبازکه مثل همیشه کار زیبایی شده ( البته به نظرم یه مقدار می تونستی دیتیلش رو خلوت تر کنی که بیننده یخورده سردرگم و دچار شلوعی بیش از حد نمی شد بهتر بود . ) با این حال از زیبایی اثر کم نمی کنه این نظر من بود . کار دوستان دیگر ایرانی نیز با ارزشه . به امید دیدار