گالری ایکوگرادا (21 جولای 2010)

هویت بصری کارخانه ای "کوروبو"

طراح: بنس سرناک

عضو انجمن طراحان گرافیک و تایپوگرافان مجارستان

 

درباره ی طراحی:

یکی از کانون های تبلیغاتی آنلاین برجسته در مجارستان نام برند تبلیغاتی خود را در ماه آگوست ٢٠٠٨ به "کوروبو" تغییر داد. آن ها از بنسیوم و چهار طراح دیگر برای خلق یک برند و هویت بصری کارخانه ای جدید دعوت به عمل آوردند. در زیر موارد ارائه شده از طرف بنسیوم در این رقابت و سایر عناصری هویتی که بعدا توسط او طراحی شدند آورده شده است.

خواست طراح شکستن قوانین و رسیدن و پایه گذاری نوعی هویت بصری ست که شباهتی به هیچ یک از هویت های بصری دیده شده تا کنون نداشته باشد. مفهوم این طرح ساده است:‌ عدم وجود هویت دشوار. تنها عناصر هویتی قابل استفاده  بوده و جلب توجه می کنند که بصورت رندوم و اتفاقی باشند. از این طریق است که ما می توانیم به یک تصویر نتیجه بخش و سرزنده برای یک برند دست یابیم.

 

 

درباره ی طراح:

در سال ١٩٩۵ بنس سرناک تحصیلات خود را در دانشگاه هنرهای اجرایی وینا اتریش آغاز کرد و با کسب درجات بالا از این دانشگاه در سال ٢٠٠٠ فارغ التحصیل شد. بعد از مطالعات و تجارب فردی در وینا، او استودیویی در بوداپست مجارستان احداث کرد. او در اروپا و مجارستان برای شرکت های صنعتی بسیاری فعالیت کرده است. از اکتبر ٢٠٠٧ او مشغول به آموزش طراحی وب در آکادمی هنرهای ویزارت در بوداپست می باشد.

 

ترجمه: صالح زنگانه

Link to the source: here

 

 

برای اطلاعات بیشتر رجوع شود به:

Bence Csernak
Bencium
Arnyas u 7B
Torokbalint, Pest
2045 Hungary
T: +36303061242
E: info@bencium.hu
W: www.bencium.hu

 

پیروز باشید.

یا حق


/ 3 نظر / 11 بازدید
ali mahrooz

سلام دوستم وبلاگ قشنگي داري فقط رنگ پشت زمينه رو تغيير بدي بهتره راستي به سايت منم سر بزن تمام فيلم هاي روز رو ميتوني توش پيدا کني www.pikshop1.com خوشحال ميشم فعلا باي

علی بنام

سلام ممنون از مطالب خوبت مثل همیشه موفق باشی

رضایی

سلامن دوست گرامی با انتشار دو کتاب هنری به روزم 1- مبانی هنر 2- ارتباطات تصویری به کلبه ما سر بزنید خیلی خوشحال می شوم با تشکر رضایی