گزارش تصویری از نماشگاه غوغای اردیبهشت

اختصاصی رسم :‌ نمایشگاه آثار گرافیک دو طراح جوان، همزمان با روز جهانی گرافیک در گرگان گشایش یافت.

در این نمایشگاه که غوغای اردیبهشت نام گرفته، آثار صالح زنگانه و عبدالحمید زنگانه به نمایش درآمده که تا 14 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
غوغای اردیبهشت ساعت 19 روز یاد شده آغاز به کار می‌کند و علاقه‌مندان برای بازدید از آن می‌توانند همه روزه از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 20 به تالار فخرالدین اسعد گرگانی مراجعه کنند.شاد و سربلند باشید.
یا حق


/ 6 نظر / 8 بازدید
Mr-Dollar

سلام اگه وقت مي كني يه سر به ما هم بزن ضرر نمي كني

جان انسان ها بي ارزش ترين متاع در افغانستان

کشته شدن زنان و کودکان بي گناه ، کشته شدن غير نظاميان ، بمب گذاري هاي انتحاري پرواز کردن دانش آموزان و ترک کردن اين خرابه از دست آوردهاي اين شش ، هفت سال حکومت بعد از طالبان است . قبل از آن هم اوضاع چندان خوب نبود ، همان حکومت طالبان را مي گويم که زنده زنده آدم سر مي بريدند و زنده زنده به گور مي کردنند و مي کنند. يادم مي آيد سال دو هزار و يک ميلادي بود که بعد از حملات نمايشي يازدهم سپتامبر آمريکا با ارتش و سربازهايش قلب افغانستان، کابل را هدف حمله قرار داد.

احمد خطیری

درود به آقا صالح گرافیست آثار بس ستودنی و دلنشین شما را در تنها گالری بی رمق و کورسوی شهرمان گرگان (... ) به نظاره نشستیم روز گار بی هرمتی نااهلان موشواره و کیبورد بدستان مدعی و دایه دار ظاهری "گرافیک " به گرافیک ... گرافیک به المانهای فرهنگی و انسانی در آمیخته در آثارتان بسنیاز مند است . باشد که تا قدر این هنر ناب (گرافیک) که تلفیقی است از تمامی هنرها تجسمی ، که شما با تلفیق این هنر مدرن و بیگانه با سنت و دیرینه های ما بخصوص جلوه های زیبایی شناسانه (خط) همیشه جاودان بماند . دست مریزاد و مرحبا تا درودی دیگر بدرود. ارادتمند . احمد خطیری ertebatat-co.co

زهرا

سلام وبلاگتون عالي و مفيد و جذاب است موفق باشيد. به من هم سري بزنيد

میثم

سلام وبلاگ جالبی داری یه سری هم به من بزن. [گل]