نمایشگاه خیابانی پوستر در خیابان های هایدلبرگ آلمان
ساعت ٩:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢۳  کلمات کلیدی: هنر ، گرافیک ، پوستر ، نمایشگاه

نمایشگاه خیابانی پوستر (پوسترهایی که شهامت بی پرده سخن گفتن را دارند!) با سازماندهی گاتز گراملیخ در خیابان های هایدلبرگ آلمان، از 15 سپتامبر الی 15 اکتبر 2010 برپا خواهد بود.

در بیانیه ی این نمایشگاه آمده است:

به ندرت زمانی سریع تر یا هیجان انگیزتر از زمان ما وجود داشته است. ما در حال تجربه ی بار احساسی فوق العاده زیادی هستیم، به طوری که در اقصا نقاط جهان اتفاقاتی در حال رویدادن است که توجه ما را به خود جلب می کند. حوادثی که شما را به فکر فرو می برد. حوادثی که شما را رنجیده خاطر می کند. حوادثی که بر سر موضوعی ما را از هم جدا یا با یکدیگر متحد می کنند. اما در این جهانی که مردم به طور فزاینده ای در حال بی تفاوت شدن هستند چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ چه می توان کرد اگر زشتی های قدرت به طور جهانی پذیرفته و معمول شوند؟ چه می توان کرد اگر همشریان به جای کسب آگاهی و پرسش این سوال که در اطرافشان چه می گذرد ،در بی علاقگی و عجز خود غرق شوند. چشمانشان را باز کنند؟ با پوسترهایی که بی پرده سخن می گویند می توان مردم را ترغیب کرد تا در باره ی چیزهایی که می بینند فکر کنند.

چه مسائلی برای شما بیشترین اهمیت را دارند؟

چه چیزی شما را با عصبانیت به جوش می آورد؟

و چه چیزهایی نیازمند این هستند که سریعا دیده شوند؟

 

اسامی طرحان شرکت کننده در این نمایشگاه:

گولد استین، رضا عابدینی، آندر بالدینگر، تیمو بری، اریک برند، اریک برشبوئل، انکولکتیف، کلوز گیس، گاتز گراملیخ، جیانپی هی، ملکیور ایمبودن، یوشی لمل، آندرو لوییس، فلو گارتنر (اسلنتد)، نیکلاس تراکسلر، توآن وو هو.


ترجمه: صالح زنگانه

Link To The Source: Here

 

برای دیدن این پوسترها به این لینک مراجعه فرمایید!

 

شاد و سربلند باشید.

یا حق 
 
 
 

explorer blog

explorer blog