20 سربرگ از شرکت ها و افراد معروف جهان
ساعت ۱٢:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۳٠  کلمات کلیدی: هنر ، گرافیک ، سربرگ

20 letterhead designs by famous businesses and people

Walt Disneyís Wonderful World of Color, 1961

دنیای شگفت انگیز رنگ، والت دیزنی، 1961

 

The Star Wars Corporation, 1976

شرکت جنگ ستارگان، 1976

 

Adolf Hitler, 1934-1945

آدولف هیتلر، 1945-1934

 

Albert Einstein, 1932

آلبرت انیشتین، 1932

 

Helen Gurley Brown, 1971

هلن گرلی براون، 1971

 

Jackie Collins, 2002

جکی کالینز، 2002

 

Princess Diana, 1997

پرنسس دیانا، 1997

 

Marilyn Monroe, 1958

مرلین مونرو، 1958

 

Muppets, Inc., 1963

شرکت موپتس، 1963

 

Playboy, 1955

پلی بوی، 1955

 

MTV Animation, c.1995

ام تی وی انیمیشین، 1995

 

Sesame Street, 2007

سسمی استریت، 2007

 

7Up

سون آپ

 

Charles Schulz, 1958

چارلز شولز، 1958

 

Arnold Schwarzenegger, 1989

آرنولد شوارزینگر، 1989

 

J. K. Rowling, 2009

جی.کی رولین، 2009

 

Pixar Animation Studios, 2003

استودیو انیمیشن پیکسار، 2003

 

 

Amsterdam News

آمستردام نیوز

 

Ferry Porsche, 1974

فری پورشه، 1974

 

William S. Harley, 1936

ویلیام اس. هارلی (شرکت موتورسازی هارلی دیویدسون)، 1936

 

Link to the source: Here

لینک به منبع: اینجا

 

 

سربلند باشید.

یا حق

 

 


راهیافتگان رقابت بین المللی پوستر "بدون دیورا" Walls Down 2011
ساعت ٧:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۳  کلمات کلیدی: هنر ، گرافیک ، پوستر ، بدون دیوار

Walls Down 2011
 

The names of the designers who are qualified for the 5th International Poster Exhibition Lima / Peru "Walls Down" 2011

FINAL RESULT

1 Carreras Fabian     Argentina
2 Gutierrez Tapia Gerardo     Perú
3 Carreras Fabian     Argentina
4 Liu Tianjiao     China
5 Rivera Catacora Bruno Raúl     Bolivia
6 Kai Huo     China
7 Shen Ning     China
8 Lei Yue     China
9 Agrada Torreblanca Kelly     Perú
10 Azizi Hamed     Irán

SELECTED ARTISTS
       
11 Melendez Cardona Ronald     Colombia
12 Andrade Carlos     Venezuela
13 Franco Rivera Alvaro     Colombia
14 Galimberti Silvia     Italia
15 Contreras Octavio     México
16 Matine Hervé     Francia
17 Franco Rivera Alvaro     Colombia
18 Sosa Herrera Elmer     México
19 Carreras Fabian     Argentina
20 Pérez Estrella Javier     Ecuador
21 Oncu Yildiz Melda     Turquía
22 Acosta Martinez Andrea     Perú
23 Fakour Sina     Irán
24 Rivera Catacora Bruno Raúl     Bolivia
25 Haoyin Niu     China
26 Oncu Yildiz Melda     Turquía
27 Sosa Herrera Elmer     México
28 Wawrzaszek Marcin     Polonia
29 Pinto Pedro     Portugal
30 Abed Vahe     Irán
31 Yazdan Pazhooh Iman     Irán
32 Skowronski Artur     Polonia
33 Varga Gabor Farkas     Hungría
34 Skowronski Artur     Polonia
35 Aquije Ramos Marinés     Perú
36 Aguirre Garcia Alfredo Agustin     México
37 Vares Dariush     Irán
38 Gutierrez David     Ecuador
39 Moore John     Venezuela
40 Barrera Rodriguez Viktor Manuel     Colombia
41 Ayala Páez-Pumar Alejandro     Venezuela
42 Rucabado Rebés Sergi     México España
43 Sosa Herrera Elmer     México
44 Varga Anna Gizella     Hungría
45 Castro Amaya     Perú
46 Aminelahi Onish     Irán
47 Varga Anna Gizella     Hungría
48 Sulca Barrientos Juan Martín     Perú
49 Pourjabbar Siamak     Irán
50 Moore John     Venezuela
51 Azizi Hamed     Irán
52 Romero Moisés     México
53 Pérez Estrella Javier     Ecuador
54 Sha Feng     China
55 Gómez Gaggero Gonzalo     Uruguay
56 Jiménez Fierro Marco Fidel     Ecuador
57 Gutierrez David     Ecuador
58 Díaz Sonia Martínez Gabriel     España
59 Vares Dariush     Irán
60 Gallardo Jose     México Canada
61 Zenteno Rodrigo     Bolivia
62 Vares Dariush     Irán
63 Gutierrez David     Ecuador
64 Santos Gally Víctor Manuel     México
65 Aminelah, Onish     Irán
66 Heyat Esfehani Hosein     Irán
67 Herrera Arturo     Perú
68 Gómez Gaggero Gonzalo     Uruguay
69 Moore John     Venezuela
70 Gutierrez Tapia Gerardo     Perú
71 Díaz Sonia Martínez Gabriel     España
72 Kim Inchul     Corea del Sur
73 Chen Xiaoman     China
74 Pérez Estrella Javier     Ecuador
75 Rojas Mariana     Perú
76 Villantoy Gianfranco     Perú
77 Cruz Zavaleta José Nahi     México
78 Fang Xueke     China
79 Sha Feng     China
80 Wang Weili     China
81 Pljonkina Vassilina     Estonia
82 Espinoza Gonzalo     Perú
83 Li Zhen     China
84 Blegen Gretchen     USA
85 Zheng Chen     China
86 Skowronski Artur     Polonia
87 Cuba Pérez Gabriela     Perú
88 Vare Dariush     Irán
89 Mohammadi Mehdi     Irán
90 Zeinodin Zartosht     Irán
91 Andrade Carlos     Venezuela
92 Pacheco Lizares Mary     Perú
93 Vega Daniela     Perú
94 Sha Feng     China
95 Wolfensohn Nelu     Canada
96 Vásquez Sutcliffe Silvana Sofía     Perú
97 Covarrubias Luz Adriana     México
98 Fang Xueke     China
99 Laura Martinez Sandra     Perú
100 Rucabado Rebés Sergi     México España
    
FABER - CASTELL
       
1 Sosa Herrera Elmer     México
2 Aguirre Garcia Alfredo Agustin     México
3 Pacheco Lizares Mary     Perú
4 Cáceres Cuenca Gabriela     Perú
5 Kuandachakupt Chitchai     Japón

 

More than 50 countries, thanks to everybody who believes in DESIGN AS AN AGENT OF CHANGE.
The exhibition will be open at ICPNA - La Molina from 8th September until 23rd October 2011 at the same time we have guest exhibitions

 

Link To The Source: Here

Finalist Posters: Here

 

اختصاصی رسم: نتایج رقابت بین المللی طراحی پوستر بدون دیوار اعلام شد.
براساس اعلام سایت این مسابقه، شرکت کنندگانی از پنجاه کشور در این رقابت شرکت کردند که طبق نظر هیات داوران تعداد یکصد پوستر برای بخش اصلی این نمایشگاه انتخاب شد و از این میان ده پوستر نیز به عنوان پوسترهای برتر بخش اصلی و پنج پوستر هم به عنوان برترین‌های بخش جنبی FABER - CASTELL  انتخاب شد.
در میان ده پوستر برتر این رقابت در بخش اصلی نام یک طراح ایرانی ( حامد عزیزی) هم دیده می‌شود. همچنین دیگر طراحان ایرانی که پوسترهایشان به این رقابت راه پیدا کرده است، عبارت‌اند از: اونیش امین الهی، سیامک پورجبار، داریوش وارث، سینا فکور، واحد عابد، ایمان یزدان پژوه، حسین اصفهانی، مهدی محمدی و زرتشت زین الدین.

یادآور می‌شود این نمایشگاه از هشتم سپتامبر تا بیست و سوم اکتبر 2010 در لیما پایتخت پرو برگزار خواهد شد. همزمان با این نمایشگاه چند نمایشگاه جنبی دیگر نیز برگزار خواهد شد.
 
فرانسسکا آگت (ایتالیا)، صالح زنگانه (ایران)، سوسانا ماچیکائو (بولیوی)، جوز گالاردو (کانادا)، فرناندو کاستیلو (پرو)، ماریا کوردوا (بولیوی)، هرنان روییز (پرو)، دیه گو برمودز (کلمبیا)، جولیو گرانادوس (آمریکا)، ویکی آوالوس (پرو)، آنا ماتوس (پرو)، ریکاردو سوشیا (پرو)، لیلین کارانزا (پرو)، روپو پرز-آلبرا (پرو)، کیک چیروک (پرو) و آندرس سالازار (پرو) انتخاب آثار این مسابقه را برعهده داشتند.
نیز داوری آثار برعهده رابیا گوپتا (هند)، فلیپ تابورا (برزیل)، فاتیما کاسین (آفریقای جنوبی)، جرج مزا (مکزیک)، آنتوان آبی آد (لبنان)، انریک لا کروز (پرو)، فابیان کارراس (آرژانتین)، مایه لئون (پرو)، استبان سالگادو (اکوادور)، هلموت لانگر (آلمان)، کاسیمو بارجلینی (ایتالیا)، ترزا تریوینو (مکزیک)، مهدی دوایی (ایران)، ساندرا تینئو (پرو)، آندرئا کاستلتی (ایتالیا)، پپه مندز (کوبا)، اندرو لوئیز (کانادا)، ریتا وایدال (پرو) و کای هو (چین) بود.
 
 
 
شاد باشید.
یا حق

 
 
 
 

explorer blog

explorer blog