گالری ایکوگرادا (19 مه 2010)
ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٢/۳۱  کلمات کلیدی: هنر ، گرافیک ، ایکوگرادا ، بنس سرناک


طراح:‌ بنس سرناک

عضو انجمن طراحان گرافیک و تایپوگرافان مجارستان (MATT)

درباره ی طراحی:

کتابچه ی رقابت بین المللی طراحی گرافیک انجمن طراحان گرافیک و تایپوگرافان مجارستان ٢٠٠٩ با موضوع: "آزاردهنده است؟ دوباره آن را طراحی کن."

هرچیز قابل تصویر سازی در مجارستان قابلیت دوباره طراحی شدن را دارد: لوگوهای شناخته شده، سیستم های راهنما، پاسپورت ها، پول ها، کارت های هویت، مجلات، علامت های خیابانی، فرم های مالیات و ...
درباره ی طراح:

بنس سرناک در سال ١٩٩۵ در دانشگاه هنرهای اجرایی وینا/ اتریش شروع به تحصیل کرد و در سال ٢٠٠٠ از این دانشگاه فارغ التحصیل شد. پس از مدتی تحصیل و کار در وینا، در سال ٢٠٠١ استودیویی در بوداپست بنیانگزاری کرد. از آن زمان او برای مشتریان بسیاری از نقاط مختلف اروپا و مجارستان کار کرده است.او از اکتبر ٢٠٠٧ نیز به عنوان مدرس در آکادمی هنرهای تجسمی مجارستانی های پاریس به تدریس طراحی وب پرداخته است.

ترجمه: صالح زنگانه

وبسایت این طراح:

www.bencium.hu


منبع: ایکوگرادا

موفق و پیروز باشید.

یا حقغوغای اردیبهشت
ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٢/٢۳  کلمات کلیدی: هنر ، گرافیک ، نمایشگاه ، غوغای اردیبهشت

با تشکر از تمامی کسانی که با ما در برگزاری این نمایشگاه همکاری کردند از جمله انجمن هنرهای تجسمی گرگان، حوزه هنری استان گلستان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و کانون آگهی و تبلیغاتی آسمان. و یک تشکر ویژه از بازدید کنندگان محترمی که با نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود ما را امیدوار به برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های بعدی کردند... تجربه ی بسیار ارزنده ای بود...

موفق و سربلند باشید.

یا حق


گزارش تصویری از نماشگاه غوغای اردیبهشت
ساعت ٩:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٢/۱٤  کلمات کلیدی: هنر ، گرافیک ، نمایشگاه ، غوغای اردیبهشت

اختصاصی رسم :‌ نمایشگاه آثار گرافیک دو طراح جوان، همزمان با روز جهانی گرافیک در گرگان گشایش یافت.

در این نمایشگاه که غوغای اردیبهشت نام گرفته، آثار صالح زنگانه و عبدالحمید زنگانه به نمایش درآمده که تا 14 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
غوغای اردیبهشت ساعت 19 روز یاد شده آغاز به کار می‌کند و علاقه‌مندان برای بازدید از آن می‌توانند همه روزه از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 20 به تالار فخرالدین اسعد گرگانی مراجعه کنند.شاد و سربلند باشید.
یا حق 
 
 
 

explorer blog

explorer blog